Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Skrzyszów

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

740 000 zł93,61 m² 7 905,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:561 m²

Nowoczesny parterowy dom Skrzyszów, gmina Godów Powierzchnia użytkowa: 93,68 m | Działka: 561 m | Cena: 740 000 zł brutto Kupujący zwolniony z podatku pcc 2% Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

1 780 000 zł13 433 m² 132,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - Gmina Godów, skrzyszów Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 13 433 m , zlokalizowana w przyjaznej inwestorom Gminie Godów ,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł950 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi tam, gdzie spokój spotyka się z dynamicznym rozwojem Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię cisza. Otwierasz okno, a przed Tobą rozciąga się widok zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

89 000 zł15 632 m² 5,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż pakiet trzech działek rolnych o łącznej powierzchni 1,56 ha, położonych na terenie Skrzyszowa. Nieruchomości znajdują się w różnych częściach miejscowości. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Dom wolnostojący, ul. Olszyńska

Skrzyszów,śląskie

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:14 912 m²

Dom z ogromnym potencjałem - idealny dla rodziny i inwestora. Ta wyjątkowa nieruchomość łączy w sobie spokój wiejskiego życia, komfort dużego, solidnego domu oraz ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

220 000 zł800 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Skrzyszów. Dzialka w trakcie podziału geodezyjnego, o pow. 8 ar , przybliżone wymiary 28x23, III linia zabudowy. Media : prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

399 000 zł260 m² 1 534,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Dom z potencjałem na dużej działce pod Tarnowem Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Skrzyszów, w powiecie tarnowskim - zaledwie 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 689 m² 62,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Skrzyszowie. Atrakcyjna propozycja dla osób ceniących spokój oraz bliskość natury. Jej lokalizacja w pobliżu lasu zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

99 999 zł1 290 m² 77,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1290 m2, położona w spokojnej okolicy w Skrzyszowie w powiecie wodzisławskim w gminie Godów. Działka płaska, nieogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Skrzyszów,małopolskie

750 000 zł136,96 m² 5 476,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Tylko u Nas! Nowy Dom w Pogórskiej Woli - Twoja Oaza Spokoju i Komfortu! Marzysz o własnym domu, w którym możesz cieszyć się ciszą i spokojem, a jednocześnie mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

79 000 zł642 m² 123,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Skrzyszów, gmina Godów, powiat wodzisławski Przedmiotem tej oferty jest działka budowlana o pow. 642 m2, zlokalizowana w Skrzyszowie gm. Godów. Oferowana nieruchomość ze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Skrzyszów,małopolskie

109 000 zł1 500 m² 72,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż urokliwe działki o powierzchni 15 arów budowlana, 41 arów, 39 arów oraz 27 arów , położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 498 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną zlokalizowaną w Skrzyszowie przy ul. Partyzantów z widokiem w bardzo cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Dom do zamieszkania położony bezpośrednio przy głównej drodze do tarnowa praktycznie na granicy tarnów - skrzyszów! Nieruchomość ze względu na położenie przy głównej drodze do Tarnowa świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

1 299 000 zł193 m² 6 730,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Oferta dla ludzi poszukujących domu gotowego do zamieszkania - nowoczesnego, energooszczędnego oraz w wysokim standardzie. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2024r., wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

590 000 zł262 m² 2 251,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny wybudowany w latach 90-tych w msc. Skrzyszów Dom piętrowy zbudowany z pustaka o pow. użytkowej mieszkalnej 185.51m2. Przyziemia mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Skrzyszów,małopolskie

25 000 zł4 677 m² 5,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 4677 m Skrzyszów, pow. tarnowski | Atrakcyjna cena| Idealna pod krus! Na sprzedaż działka o powierzchni 4677 m , położona w miejscowości Skrzyszów, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

192 500 zł1 340 m² 143,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana skrzyszów, tuż obok tarnowa! Idealna pod dom jednorodzinny Media Świetny kształt Spokojna okolica Jeśli szukasz miejsca, w którym połączysz wygodę życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Skrzyszów

Skrzyszów,podkarpackie

114 000 zł1 425 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane położone w miejscowości Skrzyszów, gmina Ostrów idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

243 000 zł1 350 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 13.5 ara w Skrzyszowie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13.5 ar, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Skrzyszów (Gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka budowlana

Skrzyszów,śląskie

233 000 zł2 721 m² 85,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Skrzyszów - duża działka Media : woda prąd gaz - możliwość podłączenia projekt kanalizacji w trakcie realizacji Okolica : luźna zabudowa domów jednorodzinnych sklepy ok 900 metrów szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł1 489 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż cztery działki zlokalizowane w Skrzyszowie przy ul. Dębowej. Działki o powierzchni: 1. 1336 m2 - 132.000 zł - sprzedana 2. 1649 m2 - 130.000 zł - sprzedana 3. 1489 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skrzyszów

Skrzyszów,podkarpackie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o dużym potencjale, położony w malowniczej miejscowości Skrzyszów, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Nieruchomość z 1960 roku to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

390 000 zł110 m² 3 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym usytuowany w Skrzyszowie o powierzchni użytkowej 110 m, położony na przestronnej działce o powierzchni 33 arów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

995 000 zł285 m² 3 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferta godna polecenia - dom Z potencjałem mieszkaniowym I inwestycyjnym W gminie skrzyszów - ok.12KM DO CENTRUM TARNOWA. Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom jednorodzinny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona

Skrzyszów,małopolskie

220 000 zł1 795 m² 122,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad zalewem Skrzyszowskim prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m , położona w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

39 500 zł5 374 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-budowlana o powierzchni 5374 m w miejscowości Skrzyszów, powiat tarnowski. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5374 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Partyzantów

Skrzyszów,śląskie

150 000 zł1 250 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę w Skrzyszowie w powiecie Wodzisławskim w gminie Godów o powierzchni 1250 m2 zlokalizowaną przy ul. Partyzantów w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

75 000 zł747 m² 103,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 747 m2, położona w zielonej, cichej części Skrzyszowa. To idealne miejsce na budowę domu dla osób ceniących spokój i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

359 000 zł4 100 m² 87,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjnie położone działki budowlane z zabudowaniami Kompleks działek przylegających do siebie, 41 arów Działki położone na pograniczu Tarnowa i Skrzyszowa Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 058 m² 42,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3058 m | Gmina Godów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3058 m , położona w gminie Godów, powiat wodzisławski, przy ul. 1 maja. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

89 000 zł1 255 m² 70,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa propozycja dla osób szukających działki budowlanej blisko Tarnowa w spokojnej i zielonej okolicy. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1255 m2, usytuowana w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Skrzyszów,małopolskie

529 000 zł227,50 m² 2 483,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom W skrzyszowie 160 M , 14 ar 565 000 zł oferta na wyłączność tylko U nas! Na sprzedaż dom o powierzchni 160 m położony na dużej działce 14 arów w Skrzyszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Skrzyszów,małopolskie

425 000 zł81 m² 354,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy w Skrzyszowie, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 12 arów. Nieruchomość została odświeżona po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 250 m² 79,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Drodzy klienci, z przyjemnością chcemy zaproponować Państwa uwadze działkę w kształcie trójkąta w Skrzyszowie. Powierzchnia działki to 1250m2. Metraż działki spokojnie pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

189 000 zł134 m² 1 410,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na sprzedaż - Skrzyszów | działka 900 m | 134m | do remontu Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Skrzyszowie , położony na działce o powierzchni ok. 900 m .

Szczegóły ogłoszenia

184 200 zł2 500 m² 73,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa W ładnej koło tarnowa Oferujemy do sprzedaży działkę 0,25 hektara usługową z możliwością zabudowy mieszkaniowej około 20 %, (objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

25 000 zł5 572 m² 4,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna W skrzyszowie 5572 m spokojna okolica, doskonała inwestycja Na sprzedaż działka o powierzchni 5572 m położona w miejscowości Skrzyszów - Powiat Tarnowski.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

139 000 zł900 m² 154,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych Ładna, gmina Skrzyszów (okolice Tarnowa) 1. Przedmiot oferty Na sprzedaż oferowane są cztery działki budowlane położone w miejscowości Ładna, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Skrzyszów +3 km

1 700 000 zł30 429 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości next ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną na sprzedaż. Lokalizacja: 12 km od centrum Tarnowa, 100m od drogi krajowej Tarnów - Rzeszów, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Skrzyszów +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

530 000 zł168 m² 3 154,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Oferta sprzedaży wiejskiego domku, położonego w Skrzyszowie, w bardzo zielonej i spokojnej okolicy. Na największą uwagę zasługuje lokalizacja domu - bez sąsiadów tuż za płotem,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij