Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Skrzyszów

Skrzyszów, śląskie

  • 740 000 zł
  • 93,61 m²
  • 7 905,14 zł/m²

Zdjęcie

Sabina Kowalczyk

Skontaktuj się

Dom Skrzyszów

Skrzyszów, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

740 000 zł

93,61 m²

7 905,14 zł/m²

Dom Skrzyszów

Zaktualizowane: 15 maja 2026

740 000 zł 93,61 m² 7 905,14 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
561 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2005

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

561 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2005

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 740 000 zł (7 905,14 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Skrzyszów)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 93,61 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2005
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 561 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny, z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
  • Media: gaz, siła, szambo; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak (3 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny parterowy dom Skrzyszów, gmina Godów
Powierzchnia użytkowa: 93,68 m² | Działka: 561 m² |
Cena: 740 000 zł brutto

Kupujący zwolniony z podatku PCC 2%
Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości

Na sprzedaż elegancki, nowy dom parterowy zlokalizowany w spokojnej części Skrzyszowa, w gminie Godów. (...)

Agent

Sabina Kowalczyk

609 394...

609 394 274

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt